Novinky
Kovová svítidla - TK Lighting

Na Vaše žádosti obohacujeme naši nabídku i o řadu kovových lustrů a stolních lampiček, tentokrát od firmy TK Lighting. V případě zájmu, i o jiné svítidla než máme momentálně v...

více
Aktualizace webu

  Rádi bychom Vám oznámili, že náš internetový obchod byl obohacen o novinky firmy DUOLLA a prošel drobnými kosmetickými úpravami. Do našeho e-shopu jsme přidali desítky nových stropních, stolních i stojacích...

více

Recyklační poplatky

Recyklace
 

Recyklační poplatek za svítidla a světelné zdroje

K nabízenému zboží fakturujeme poplatek za recyklaci, který je součástí ceny. Tyto poplatky jsme povinni účtovat na základě novely Zákona o odpadech č. 185/2001 Sb.

Recyklace
3 - Světelné zdroje Trubicové zářivky, kompaktní zářivky, výbojky, LED světelné zdroje, ostatní světelné zdroje. Příspěvek na recyklaci ve výši 2,50 Kč za jeden kus světelného zdroje bez dalšího rozlišování typu či hmotnosti.
4 - Velká elektrozařízení (alespoň jeden rozměr přesahuje 50 cm) – kromě solárních panelů Velká svítidla Příspěvek na recyklaci ve výši 7,50 Kč za jeden kus velkého elektrozařízení bez dalšího rozlišování typu či hmotnosti.
5 - Malá elektrozařízení (žádný z rozměrů nepřesahuje 50 cm) Malá svítidla Příspěvek na recyklaci ve výši 4,00 Kč za jeden kus malého elektrozařízení bez dalšího rozlišování typu či hmotnosti.
Copyright 2015 - 2021 © Svítidla Duolla