Novinky
Kovová svítidla - TK Lighting

Na Vaše žádosti obohacujeme naši nabídku i o řadu kovových lustrů a stolních lampiček, tentokrát od firmy TK Lighting. V případě zájmu, i o jiné svítidla než máme momentálně v...

více
Aktualizace webu

  Rádi bychom Vám oznámili, že náš internetový obchod byl obohacen o novinky firmy DUOLLA a prošel drobnými kosmetickými úpravami. Do našeho e-shopu jsme přidali desítky nových stropních, stolních i stojacích...

více

O nás

Úvod InfoO nás

Internetový obchod duolla byl založen společností Elektric-Hranice s.r.o. Společnost Elektric-Hranice s.r.o. působí na trhu již od roku 2001.

Hlavní náplní společnosti Elektric-Hranice s.r.o. je provádění elektroinstalačních a elektromontážních prací, velkoobchodního a maloobchodního prodeje elektroinstalačního materiálu, svítidel.

 

Jsme smluvním partnerem řady společností jako jsou ABB, GTV, Solight, Duolla. Díky této úzké spolupráci jsme Vám schopni nabídnout kvalitní produkt za přijatelnou cenu.

 

V tomto eshopu Vám prezentujeme společnost Duolla, která se zabývá výrobou designových svítidel a eko kabelek. Díky spolupráci s firmou Duolla můžeme nabídnout zákazníkům i produkty, které nejsou jen dalšími nudnými svítidly, ale mají svůj osobitý styl a budou skvělým doplňkem Vaší domácnosti, které jen tak někdo nemá. Na závěr bychom rádi napsali pár vět, kterými se značka Duolla sama prezentuje:

 

"D obyčejné ženy s neobvyklým zamilováním spojeny společnou vášní pro vytvoření jedinečných věcí. Chápeme potřebu, krásu a jedinečnost, kterou přeměňujeme na neobvyklé a fascinující lampy, stínítka, kabelky. Unikátní design, rafinované doplňky, neobvyklé barevné kombinace, modernost, funkčnost, to je vlastnost, kterou mají naše výrobky ..."


Přejeme Vám příjemné chvíle :).


Tým e-shopu Duolla.

    

Copyright 2015 - 2021 © Svítidla Duolla