O nás

Úvod InfoO nás

Internetový obchod duolla byl založen společností Elektric-Hranice s.r.o. Společnost Elektric-Hranice s.r.o. působí na trhu již od roku 2001.

Hlavní náplní společnosti Elektric-Hranice s.r.o. je provádění elektroinstalačních a elektromontážních prací, velkoobchodního a maloobchodního prodeje elektroinstalačního materiálu a svítidel.

 

Jsme smluvním partnerem řady společností jako jsou ABB, GTV, Lamkur, Duolla. Díky této úzké spolupráci jsme Vám schopni nabídnout kvalitní produkt za přijatelnou cenu.

 

V tomto eshopu Vám prezentujeme společnost Duolla, která se zabývá výrobou designových svítidel. Díky spolupráci s firmou Duolla můžeme nabídnout zákazníkům i produkty, které nejsou jen dalšími nudnými svítidly, ale mají svůj osobitý styl a budou skvělým doplňkem Vaší domácnosti, které jen tak někdo nemá. Na závěr bychom rádi napsali pár vět, kterými se značka Duolla sama prezentuje:

 

"D obyčejné ženy s neobvyklým zamilováním spojeny společnou vášní pro vytvoření jedinečných věcí. Chápeme potřebu, krásu a jedinečnost, kterou přeměňujeme na neobvyklé a fascinující lampy, stínítka, kabelky. Unikátní design, rafinované doplňky, neobvyklé barevné kombinace, modernost, funkčnost, to je vlastnost, kterou mají naše výrobky ..."


Přejeme Vám příjemné chvíle :).


Tým e-shopu Duolla.

    

Kontakt

Užitečné odkazy

Copyright 2015 - 2023 © Svítidla Duolla