Novinky
Kovová svítidla - TK Lighting

Na Vaše žádosti obohacujeme naši nabídku i o řadu kovových lustrů a stolních lampiček, tentokrát od firmy TK Lighting. V případě zájmu, i o jiné svítidla než máme momentálně v...

více
Aktualizace webu

  Rádi bychom Vám oznámili, že náš internetový obchod byl obohacen o novinky firmy DUOLLA a prošel drobnými kosmetickými úpravami. Do našeho e-shopu jsme přidali desítky nových stropních, stolních i stojacích...

více

Proč my

Úvod InfoProč my

Ptáte se, proč si z takového velkého množství dodavatelů svítidel či kabelek zvolit právě nás?

Popíšeme Vám zde pár bodů, které značí naši konkurenční výhodu.

 

  1. KVALITA - Značka DUOLLA je námi prověřená. Nedodávali bychom jen tak kdejakého výrobce, pokud bychom nebyli přesvědčeni o jeho perfektní kvalitě. Kvalita je pro nás velmi důležitá!
  2. ZKUŠENOSTI - Na trhu jsme již od roku 2001 a máme řadu spokojených zákazníků. V případě potřeby zajišťujeme technickou podporu, neváhejte se nás zeptat na cokoliv.
  3. ORIGINÁLNÍ DESIGN - Nejsme jen další z mnoha, máme pro Vás opravdu originální kousky.
  4. VLASTNÍ PRODEJNY - Nejsme garážoví prodejci. V Hranicích provozujeme dvě prodejny, jedna je zaměřená na prodej elektroinstalačního materiálu a druhá na prodej osvětlení a svítidel. Díky tomu můžeme nabídnout našim zákazníkům přímý odběr na prodejnách bez nutnosti platit poplatek za dopravu zboží.
  5. CERTIFIKACE - Jsme zaregistrováni v registru Úřadu pro ochranu osobních údajů. Nemusíte se tak bát o svá data, jsou v bezpečí.
Copyright 2015 - 2020 © Svítidla Duolla